o nas

Kilka słów o tym, jak to się zaczęło.
Dmuchańcami i rozrywką w tym zakresie zainteresowaliśmy się dzięki naszym dzieciom. To one zainspirowały nas do tego aby zacząć działać w tematyce organizowania imprez dla naszych najmłodszych pociech. Niejednokrotnie będąc na wesołym miasteczku z mnóstwem atrakcji, dzieci potrafiły nas zaskoczyć tym, że interesowały je głównie dmuchańce te mniejsze czy większe na które mogły wchodzić kilkakrotnie nie nudząc się przy tym ani trochę. Dmuchańce są idealnym rozwiązaniem na spożytkowanie energii drzemiącej w dzieciach przy tym są bezpieczne dla nich samych.
 
Ta popularna rozrywka dostępna do tej pory głównie na miejskich festynach, eventach czy innych większych imprezach teraz może znaleźć się na Twoim ogrodzie czy innym plenerze tylko tam gdzie sobie tego zażyczysz i w pełni umilić np urodziny Twojego dziecka bądź inną imprezę.
 
Kompleksowo dostarczamy i  instalujemy urządzenia,  zostawiamy je po krótkim szkoleniu  pod Twoją opiekę a następnie odbieramy. Wszystkie nasze dmuchane atrakcje zostały sprawdzone przez niezależnego rzeczoznawcę i spełniają normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 posiadają wszystkie niezbędne orzeczenia oraz atesty, dlatego możecie być Państwo spokojni o bezpieczeństwo Waszych dzieci. Nasza firma oczywiście posiada pełne ubezpieczenie OC na wypadek jakichkolwiek przykrych zdarzeń podczas zabawy.
 
Dlatego jeżeli chciałbyś umilić czas swoim dzieciom i ich znajomym np. na urodzinach w domu posiadasz wymaganą powierzchnię do rozłożenia atrakcji zrób niezapomniany prezent swojemu dziecku i wynajmij naszą atrakcje z HOP ZABAWA !
Hop Zabawa – Wynajem dmuchańców | 2021
Wykonanie: DeeSign STUDIO KREATYWNE